وبلاگی در مورد برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و تربیتی

درباره من
کانون های فرهنگی و تربیتی استان اردبیل

در صورت داشتن نظر، پیشنهاد و انتقاد به رایانامه(ایمیل) اینجانب sdoa@chmail.ir اعلام فرمایید. قبلاً از دقت نظر شما کمال تشکر را دارم. بهزاد ناقل

نویسندگان
آمار
تعداد بازدیدکنندگان :
98873

 

اداره/ مدیریت آموزش و پرورش ناحیه/ منطقه

باسلام و احترام

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران محترم در برگزاری موفق دوره‌های گذشته مسابقه بزرگ کتابخوانی، مدیریت دانش آموزی استان در نظر دارد با همکاری ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر اداره کل، پنجمین دوره مسابقه بزرگ کتابخوانی را برگزار نماید، لذا موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم ارسال می‌گردد.

1- اجرای مسابقه کتابخوانی برای پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی و دوم و سوم راهنمایی خواهد بود.

2- منبع مسابقه از کتاب حضرت فاطمه زهرا(س) تالیف «مهدی وحیدی صدر» می‌باشد.

3- نحوه خرید کتاب: مبلغ روی جلد کتاب 30000ریال می‌باشد، که مبلغ 5000 ریال تخفیف منظور و مبلغ 25000 ریال از دانش آموزان اخذ خواهد شد.

4- زمان اجرای مسابقه نیمه اول اردیبهشت ماه سال 92 خواهد بود.

5- عوامل اجرایی مدارسی که بیش از 90 درصد از دانش‌آموزان شاغل به تحصیل(در مدارس ابتدایی 90% دانش‌آموزان شاغل به تحصیل در پایه های چهارم و پنجم و ششم) در مسابقه شرکت نمایند، پس از هماهنگی با مسئولین منطقه/ ناحیه مورد تشویق کتبی  قرار خواهند گرفت.

6- مقتضی ‌است آن اداره/ مدیریت محترم پس از جمع بندی آمار شرکت کنندگان و متقاضیان خرید کتاب، وجوه جمع آوری شده را به حساب مدیریت دانش‌آموزی استان واریز و فیش پرداختی و آمار شرکت کنندگان را در قالب جدول ذیل تا تاریخ 15/12/91 به این مدیریت ارسال نمایند.

تعداد شرکت کننده

تعداد کتاب درخواستی

مبلغ واریزی

شماره فیش

29 بهمن 1391 , چاپ

نظرات (0)

برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد